In de kijker


Dank u wel rommelmarkt Bergstraat
Meer info

tweb krijgt nieuwe naam!
Meer info
 
Vriendenkring van tweb

Zin om tweb mee te dragen?


Menu

Ons team

   
Teamcoördinator
Mieke Van den Haute
 
mieke.vandenhaute@twebvzw.be
Psycho-pedagogische coach
Sien Lagae
 
sien.lagae@twebvzw.be
Administratief verantwoordelijke
Greet Vandecauter
 
greet.vandecauter@twebvzw.be
Administratief bediende
Gerda Capiau
  
gerda.capiau@twebvzw.be
Kwaliteitscoördinator
Katrien Claerboudt
 
katrien.claerboudt@twebvzw.be
Coach inhoudelijke werking
Valerie Clauwaert
  
valerie.clauwaert@twebvzw.be
Intake verantwoordelijke
Dirk Vaneeckhout
 
dirk.vaneeckhout@twebvzw.be
Intake contactpersoon
Marijke Van Hauteghem
 
marijke.vanhauteghem@twebvzw.be
Verantwoordelijke Graag gedaan
+ groepswerker
Nathalie Waeghe 


nathalie.waeghe@twebvzw.be
0492/22 84 85


Begeleiders  
Dirk Vaneeckhout dirk.vaneeckhout@twebvzw.be
0492/27 15 71
Katrien Claerboudt katrien.claerboudt@twebvzw.be
0492/27 15 77
Valerie Clauwaert valerie.clauwaert@twebvzw.be
0492/27 15 79
Tamara Deroo tamara.deroo@twebvzw.be
0490/64 56 93
Veerle Ritserveldt veerle.ritserveldt@twebvzw.be
0492/27 15 76
Frank Van Beneden frank.vanbeneden@twebvzw.be
0492/27 15 75
Marijke Van Hauteghem marijke.vanhauteghem@twebvzw.be
0490/64 56 92
Ignace Vandenbogaerde ignace.vandenbogaerde@twebvzw.be
0490/64 56 91
Tanja Vanheuverswyn tanja.vanheuverswyn@twebvzw.be
0490/64 56 95
Liesbet Vantieghem  liesbet.vantieghem@twebvzw.be
0490/64 56 94
Delphine Dejonckheere 
delphine.dejonckheere@twebvzw.be
0490/64 56 96
Marieke Charle marieke.charle@twebvzw.be
0492/27 15 78
Vera Schietecatte vera.schietecatte@twebvzw.be
0492/27 15 74
Eline Gijselinck
eline.gijselinck@twebvzw.be
0492/27 15 72